سیمفونی ۵: سریع‌ترین مسیر

توقف انتشار

این کتاب دیگر برای فروش عرضه نمی‌شود.

سیمفونی ۵: سریع‌ترین مسیر

درباره کتاب

آیا امکان دارد که به سرعت یک اپلیکیشن تحت وب مدرن ایجاد کرد و عاشق روند انجام این کار شد؟ با سیمفونی ۵، شما می‌توانید. این کتاب توسط خالق سیمفونی نوشته شده و یک رویکرد واقع‌بینانه برای توسعه اپلیکیشن‌های تحت وب با استفاده از سیمفونی ۵ را از ابتدا تا انتها به شما ارائه می دهد. در صورتی که برای اولین بار در حال کشف سیمفونی هستید یا به دنبال تازه‌کردن دانش خود هستید، این راهنمای عملی، بهترین معرفی را برای اپلیکیشن‌های مدرن سیمفونی ارایه می‌دهد.

چگونگی ترکیب سیمفونی با Docker، APIها، اعلان‌ها، صف‌ها و وظایف ناهمزمان، Webpack، اپلیکیشن‌های تک‌صفحه‌ای (SPAها) و سایر ابزارهای قدرتمند را بیاموزید. در پایان مطالعه‌ی این کتاب، شما اطمینان، درک و مسیر مشخصی برای شروع ساخت اپلیکیشن بعدی خود با سیمفونی خواهید داشت.

  • این کتاب را شیر کنید

  • Categories

    • Symfony
  • بازخورد

  • License

This book is a translation into فارسی of Symfony 5: The Fast Track which was originally written in English.

درباره پدیدآورنده

Fabien Potencier
Fabien Potencier

Fabien Potencier discovered the Web in 1994, at a time when connecting to the Internet was still associated with the harmful strident sounds of a modem. Being a developer by passion, he constantly looked for better ways to build websites. Fabien founded the Symfony project in 2004 to fulfill this goal.

Fabien is a serial-entrepreneur, and among other companies, he founded Sensio in 1998 - which became SensioLabs in 2012 -, a software company

providing products, services, and technical support for the Open-Source Symfony framework. In 2018, he founded Symfony SAS, the company behind Symfony, the PHP Open-Source framework to focus on creating a new generation of SaaS solutions, designed to help PHP developers improve their code and their Symfony experience: SymfonyCloud, SymfonyInsight and the Symfony certification. On top of that, the company aims to lead the Open-Source project and the community and organize the Symfony conferences.

Fabien is also the creator of several other Open-Source projects, a writer, a blogger, a speaker at international conferences, and the happy father of two wonderful kids.

ضمانت‌نامه‌ی 45 روزه‌ی جلب رضایت صد در صد لین‌پاب

در صورت خرید هر کدام از کتاب‌های لین‌پاب، تا 60 روز پس از خرید می‌توانید به طور 100% با دو کلیک پول خود را پس بگیرید.

مشاهده‌ی کامل شرایط خرید

80% Royalties. Earn $16 on a $20 book.

We pay 80% royalties. That's not a typo: you earn $16 on a $20 sale. If we sell 5000 non-refunded copies of your book or course for $20, you'll earn $80,000.

(Yes, some authors have already earned much more than that on Leanpub.)

In fact, authors have earned$12,046,757writing, publishing and selling on Leanpub.

Learn more about writing on Leanpub

به روزرسانی رایگان. با مجوز DRM رایگان

اگر کتابی از لین‌پاب خریداری کنید، مادامی که پدیدآورنده (پدیدآورندگان) کتاب آن را به روز کنند به طور رایگان از به روزرسانی کتاب بهره‌مند خواهید شد! بسیاری از نویسندگان با استفاده از لین‌پاب در حین تکمیل کتاب خود نیز آن را منتشر می‌کنند. همه‌ی خوانندگان صرفنظر از این که چه زمانی کتاب را خریداری کرده‌اند یا چقدر پرداخته‌اند (حتی کتاب‌های رایگان) به طور رایگان می‌توانند نسخه‌ی جدید و به روز شده‌ی کتاب را دریافت کنند.

بیشتر کتاب‌های لین‌پاب در قالب PDF (برای کامپیوتر)، EPUB (برای موبایل و تبلت) و MOBI (برای کیندل) موجود هستند. قالب‌های قابل استفاده‌ی کتاب در بخش بالا-راست این صفحه نشان داده شده است.

در نهایت بیان می‌شود که کتاب‌های لین‌پاب هیچ مجوز کپی رایت DRM ای ندارد، از این رو به راحتی می‌توانید آنها را هر جایی روی هر رسانه‌ای که این قالب‌ها را پشتیبانی می‌کند مطالعه کنید!

درباره‌ی قالب ایبوک‌های لین‌پاب و محلی که هر کدام را بهتر می‌توانید استفاده کنید بیشتر بدانید

تالیف و انتشار کتاب در لین‌پاب

می‌توانید با استفاده از لین‌پاب به سادگی کتاب و دوره‌ی الکترونیکی تالیف کرده و پس از تکمیل یا حتی در حین تالیف آنها را برای فروش منتشر کنید! لین‌پاب برای نویسندگانی که عزم جدی دارند سکوی قدرتمندی است و گردش کار تالیف و انتشار کتاب‌ها را با فروشگاه آن لاینی که کتاب را حتی در حین تالیف نیز برای فروش قابل عرضه می‌کند ترکیب می‌نماید. لین‌پاب ماشین تایپی جادویی برای نویسندگان است: محتوای کتاب را به صورت متن محض بنویسید. برای انتشار کتاب تنها کافی است یک دکمه را کلیک کنید. واقعا به همین سادگی است!

کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی تالیف کتاب در لین‌پاب