Partner pro byznys: Reálné příběhy agilního HR
$12.50
Minimální cena
$14.80
Doporučená cena

Partner pro byznys: Reálné příběhy agilního HR

O knize

V této knize najdete nejen teoretické kotvy a podstatu agilního mindsetu, ale hlavně příběhy z první ruky od lidí, kteří agilní principy aplikovali v reálném životě. Je plná nápadů, jak udělat z práce v HR něco, co naplno podporuje lidi, pomáhá firmám být pružnější, inovativnější a společně rozvíjet business. Pusťte se do čtení a zjistěte, jak může agilní HR změnit nejen váš pracovní život, ale třeba i celou kulturu vaší firmy.

Eva Pánková, Head of People, ROI Hunter

Kniha je velmi praktickým průvodcem dnešního HR profíka. Nasměruje začátečníka a je cenným kompasem i pro zkušenější kolegy, kteří si občas potřebují posvítit na správnou cestu a inspirovat se příklady ze života ostatních firem.

Libuše Zejdová, Head of HR Europe & Asia, Bibby Financial Services

Tato kniha není jen pro HR profesionály, ale pro každého, kdo hledá inspiraci a nový pohled na podnikání a management. Ale slibuji vám, že to nebude jen o koktejlech a šampaňském. "Partner pro byznys: Reálné příběhy agilního HR" není jen kniha, je to průvodce do světa, kde se HR stává motorem firemního úspěchu a přináší inovace a hodnotu způsobem přemýšlení. Můžete ji loupat jako cibuli – po jednotlivých kapitolách. Nebo ji překrojit na dvě půlky, první výkladovou si nakrájet na kostičky jako základ pro vlastní voňavou omáčku a z druhé části použít půlkolečka konkrétních situací, kterými si podle chuti ozdobíte vlastní krajíc s paštikou. Dobrou chuť! 

Ester Fišerová, Zkušená HR expertka, koučka (Y Soft, Air bank, Direct pojišťovna)

O autorovi

Jaroslav Prochazka
Jaroslav Prochazka

Jaroslav Procházka se společně s firmami a jejich lídry snaží budovat agilní a produktovou kulturu tam, kde to dává smysl a kde jsou tomu lidé nakloněni. Zkušenosti sbíral přes 20 let v různých rolích (od vývojáře, přes projekťáka a produkťáka až po agilního kouče a spolu-majitele firem) v inovačních a agilních projektech a transformacích v mnoha malých a středních českých firmách, velkých mezinárodních korporacích i českých institucích. V mnoha případech spolupracoval společně s HR na HR agendách od rozvoje, přes měření výkonu a změnu kultury firmy až po nábor. Jeho přístup je hodně o spolutvorbě s týmy, koučování, mentoringu, stínování a simulacích. 

Aby sám nepřišel o kontakt s realitou a také si ušpinil ruce, je aktivně zapojen do prvotních fází implementace společně s firmami. Také spoluzaložil dva startupy: mobilní tržiště pro nábor mladých lidí QuickJOBS a technologické SimplyIT.cloud, kde se podílel nebo stále podílí na denních činnostech v rámci produktového managementu, vedení týmů, vývoji a směřování produktů a strategii firmy. Spoluzaložil také podnikatelský inkubátor, je mentorem v JIC (Jihomoravské inovační centrum) a MSIC (Moravsko-slezské inovační centrum) a podnikatelské aktivity organizoval a vyučoval i na vysokých školách.

 

Protože rád sdílí svoje zkušenosti, spolupořádal a vytvářel konference People inAgile, Product inAgile, dále také Kvalita ve vzdělávání, HRin, Konference o talentu, či Ostravský TEDx. 

O zkušenosti se rád dělí i v knihách, e-knihách a článcích na LinkedIn i svém blogu www.differ.cz. Občas vystoupí i na konferencích nebo meetupech. Dříve byl také garantem pisatelem a krátce i baristou skvělého projektu HRkavarna.cz.

Leanpub bez podmínek, žádné riziko, 100% záruka spokojenosti

Do 60 dní po nákupu můžete dostat 100% peněz zpět z každého nákupu na Leanpub, na dvě kliknutí.
Úplné znění podmínek

80% tantiém. Vyděláte 16 $ na knize za 20 $.

Platíme 80% tantiém. To není překlep: vyděláte 16 $ na prodeji za 20 $. Pokud prodáme 5000 nevrácených kopií vaší knihy nebo kurzu za 20 $, vyděláte 80 000 $.

(Ano, někteří autoři na Leanpubu již vydělali mnohem více.)

Autoři vydělalipřes 12 milionů dolarů psaním, publikováním a prodejem na Leanpub.

Dozvědět se více o psaní na Leanpub

Bezplatné aktualizace. Bez DRM.

Pokud si koupíte knihu na Leanpub, dostanete zdarma aktualizace po dobu, kdy autor knihu aktualizuje! Mnoho autorů používá Leanpub k publikaci svých knih v průběhu psaní. Všichni čtenáři dostávají zdarma aktualizace, bez ohledu na to, kdy si knihu koupili nebo kolik za ni zaplatili (včetně zdarma).

Většina knih na Leanpub je k dispozici ve formátu PDF (pro počítače), EPUB (pro telefony, tablety a Kindle). Formáty, ve kterých je kniha k dispozici, jsou zobrazeny v pravém horním rohu této stránky.

Nakonec, knihy na Leanpub nemají žádné nesmysly s DRM ochranou proti kopírování, takže je můžete snadno číst na jakémkoli podporovaném zařízení.

Dozvědět se více o formátech elektronických knih Leanpub a kde je číst

Napište a publikujte na Leanpub

Autoři a vydavatelé používají Leanpub k publikování úžasných průběžných a dokončených e-knih, stejně jako tento. Leanpub můžete použít k psaní, publikování a prodeji knihy také! Leanpub je silná platforma pro seriózní autory, která kombinuje jednoduchý, elegantní workflow pro psaní a publikování s obchodem zaměřeným na prodej e-knih. Leanpub je magický psací stroj pro autory: stačí napsat jednoduchý text a publikovat svůj e-kniha, stačí kliknout na tlačítko. Je to opravdu tak snadné.

Více informací o psaní na Leanpub