Uykudan Önce Bir Doz
$7.99
En düşük fiyat
$9.99
Önerilen Fiyat

Uykudan Önce Bir Doz

derli, toplu notlar...

Kitap Hakkında

Kitap hakkında neler dediler?

"#uykudanoncebirdoz gerçekten süper @daronyondem çok içten ve gerçekçi bir kitap." ~@Murat Süzen_

"Basucu eseri niteliginde ;) Okuyun, okutturun." ~@Sezgin Ege

"Düşünmek, alışkanlıkları değiştirmek için mutlaka okunması gereken bir kitap olmuş." ~@Sefa_Karagoz

"Uyku bu kitapla güzel !!" @Volkan Ünal

Yazardan...

Bu kitap hayattan öğrendiklerimle alakalı. Belki bazılarını sizler de kendi yöntemlerinizle öğrendiniz, belki de kitapta sizin için yeni hiçbir şey yok, bilmediğiniz hiçbir şey yok.... Ama bazen bildiklerimizin de bize hatırlatılması gerekmiyor mu? İşte ben de tekrar tekrar okuyup, hatırlamak isteyeceklerimi, hayattan öğrendiklerimi yazıyorum. Unuttuğumda tekrar okuyabilmek için yazıyorum.

Kitabı sürekli güncelleyeceğim. Öğrendiklerimi yazacağım, sizlerle paylaşacağım. Kitabı bir defa satın aldıktan sonra tüm güncellemeleri ücretsiz olarak edinebileceksiniz. 

İnanıyorum ki her gece alacağınız ufak dozlar sabaha birşeyleri daha farklı yapmanızı sağlayacak. 

Yazar Hakkında

Daron Yöndem
Daron Yöndem

Daron Yöndem lisedeyken PCWorld'ün kapak yazılarına imza atıyordu. 2003 yılında liseden mezun oldu ve hemen kendi yazılım şirketini kurdu. 8 yıl kendi şirketinin yöneticisi olan Daron uluslararası birçok firmaya iş yaparken sıkılıp şirketini kapattı ve Amerika'da bir firmada (Identitymine) bölge direktörü olarak işe başladı. Bu süreçte Microsoft Daron'a birkaç ürünü ile ilgili MVP ünvanı verirken hala Microsoft Regional Director ünvanına da sahiptir kendisi. Identitymine'dan da bir yıl sonra ayrılan Daron bir Amerikan girişiminin üçüncü yılında şirkette CTO olarak göreve başladı. Bu sıralar şirketin (XOGO) İstanbul Yazılım Geliştirme ofisinde protein ağırlıklı beslenip sağlığını geri kazanıyor. 

İçindekiler

 • Nasıl okumalı?
 • Önsöz
 • Pis, kötü, kaka alışkanlıklar…
 • Multi-Tasking Kralı
 • Yastık ve Yorgan Sevdası
 • 24 Saatin Var. Başla!
 • Sonuna kadar savaş!
 • Ah O Gemide Ben De Olsaydım
 • Para, Para, Para
 • Tembel Hayvanı
 • Hepsi içinde. İçinde.
 • Üretkenlik İlüzyonu
 • Kendine Annelik Yap!
 • Kitap Güncellenme Geçmişi

Leanpub Önkoşulsuz, Risksiz, %100 Mutluluk Garantilidir

Leanpub'tan yaptığınız alışverişlerde, 60 günlük sürede %100 iade garantisi mevcut, bunun için sadece iki tıklama yeterli. İade talepleri elden işlenmektedir, aktifleşmesi birkaç gün alabilir. Detaylar için (ingilizce) kullanım sözleşmesini okuyunuz.

80% Royalties. Earn $16 on a $20 book.

We pay 80% royalties. That's not a typo: you earn $16 on a $20 sale. If we sell 5000 non-refunded copies of your book or course for $20, you'll earn $80,000.

(Yes, some authors have already earned much more than that on Leanpub.)

In fact, authors have earnedover $13 millionwriting, publishing and selling on Leanpub.

Learn more about writing on Leanpub

Free Updates. DRM Free.

If you buy a Leanpub book, you get free updates for as long as the author updates the book! Many authors use Leanpub to publish their books in-progress, while they are writing them. All readers get free updates, regardless of when they bought the book or how much they paid (including free).

Most Leanpub books are available in PDF (for computers), EPUB (for phones and tablets) and MOBI (for Kindle). The formats that a book includes are shown at the top right corner of this page.

Finally, Leanpub books don't have any DRM copy-protection nonsense, so you can easily read them on any supported device.

Learn more about Leanpub's ebook formats and where to read them

Leanpub üzerinde Yazın ve Yayımlayın

Authors and publishers use Leanpub to publish amazing in-progress and completed ebooks, just like this one. You can use Leanpub to write, publish and sell your book as well! Leanpub is a powerful platform for serious authors, combining a simple, elegant writing and publishing workflow with a store focused on selling in-progress ebooks. Leanpub is a magical typewriter for authors: just write in plain text, and to publish your ebook, just click a button. It really is that easy.

Leanpub üzerinde nasıl yazabileceğinizi öğrenin