مقدمات یادگیری ری‌اکت
$7.99
حداقل قیمت
$9.99
قیمت پیشنهادی

مقدمات یادگیری ری‌اکت

درباره کتاب

کتاب یادگیری مقدمات ری‌اکت به شما مبانی ری‌اکت را می‌آموزد. با یادگیری مقدمات ری‌اکت بدون نیاز به ابزارهای پیچیده، یک اپلیکیشن واقعی را ایجاد خواهید کرد.‍

درباره پدیدآورندگان

Robin Wieruch
Robin Wieruch

Robin Wieruch is a german software engineer and freelancer located in Berlin. In the recent years he has gained experiences in single page applications which use Ember, Angular and React. He is a full-time JavaScript developer, is doing his best to teach students on his blog and strives to learn something new every day himself.

ضمانت‌نامه‌ی 45 روزه‌ی جلب رضایت صد در صد لین‌پاب

در صورت خرید هر کدام از کتاب‌های لین‌پاب، تا 60 روز پس از خرید می‌توانید به طور 100% با دو کلیک پول خود را پس بگیرید.

مشاهده‌ی کامل شرایط خرید

80% Royalties. Earn $16 on a $20 book.

We pay 80% royalties. That's not a typo: you earn $16 on a $20 sale. If we sell 5000 non-refunded copies of your book or course for $20, you'll earn $80,000.

(Yes, some authors have already earned much more than that on Leanpub.)

In fact, authors have earnedover $12 millionwriting, publishing and selling on Leanpub.

Learn more about writing on Leanpub

به روزرسانی رایگان. با مجوز DRM رایگان

اگر کتابی از لین‌پاب خریداری کنید، مادامی که پدیدآورنده (پدیدآورندگان) کتاب آن را به روز کنند به طور رایگان از به روزرسانی کتاب بهره‌مند خواهید شد! بسیاری از نویسندگان با استفاده از لین‌پاب در حین تکمیل کتاب خود نیز آن را منتشر می‌کنند. همه‌ی خوانندگان صرفنظر از این که چه زمانی کتاب را خریداری کرده‌اند یا چقدر پرداخته‌اند (حتی کتاب‌های رایگان) به طور رایگان می‌توانند نسخه‌ی جدید و به روز شده‌ی کتاب را دریافت کنند.

بیشتر کتاب‌های لین‌پاب در قالب PDF (برای کامپیوتر)، EPUB (برای موبایل و تبلت) و MOBI (برای کیندل) موجود هستند. قالب‌های قابل استفاده‌ی کتاب در بخش بالا-راست این صفحه نشان داده شده است.

در نهایت بیان می‌شود که کتاب‌های لین‌پاب هیچ مجوز کپی رایت DRM ای ندارد، از این رو به راحتی می‌توانید آنها را هر جایی روی هر رسانه‌ای که این قالب‌ها را پشتیبانی می‌کند مطالعه کنید!

درباره‌ی قالب ایبوک‌های لین‌پاب و محلی که هر کدام را بهتر می‌توانید استفاده کنید بیشتر بدانید

تالیف و انتشار کتاب در لین‌پاب

می‌توانید با استفاده از لین‌پاب به سادگی کتاب و دوره‌ی الکترونیکی تالیف کرده و پس از تکمیل یا حتی در حین تالیف آنها را برای فروش منتشر کنید! لین‌پاب برای نویسندگانی که عزم جدی دارند سکوی قدرتمندی است و گردش کار تالیف و انتشار کتاب‌ها را با فروشگاه آن لاینی که کتاب را حتی در حین تالیف نیز برای فروش قابل عرضه می‌کند ترکیب می‌نماید. لین‌پاب ماشین تایپی جادویی برای نویسندگان است: محتوای کتاب را به صورت متن محض بنویسید. برای انتشار کتاب تنها کافی است یک دکمه را کلیک کنید. واقعا به همین سادگی است!

کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی تالیف کتاب در لین‌پاب