Maroka
Maroka
Free!
Minimum price
$5.00
Suggested price
Maroka

Last updated on 2013-12-04

About the Book

2013. gada oktobrī kopā ar manu sievu Noru, un trīsgadīgo dēlu Oliveru, devāmies ceļojumā uz Maroku. Tā kā ierasties Marokā ar lidmašīnu nav ne romantiski, ne interesanti, nolēmām sākumā braukt uz Portugāli, un Marokai piezagties pa citiem ceļiem. Šī grāmata ir mana bloga ierakstu apkopojums. 

Kāds mans draugs skolas laikā teica, ka es rakstot "Lata romānu stilā". Nezinu vai kas ir mainījies, taču viņam par godu, šo grāmatu papildus bezmaksas variantam, ir iespējams iegādāties arī par aptuveni vienu latu. Starp bezmaksas, un lata versijām nav atšķirību. 

Foto galerija atrodama šeit: http://www.flickr.com/photos/normis/sets/72157640380323986/

About the Author

normis
normis

Es mīlu šo dažādo pasauli, tāpēc ceļošana ir mana sirdslieta. Nav tā, ka man būtu daudz brīvā laika un līdzekļu. Taču tiklīdz kāds no tiem parādās, tiek plānots ceļojums. Esmu pabijis četrdesmit valstīs, un pēdējos gadus ceļoju kopā ne tikai ar sievu, bet nu jau arī ar dēlu. 

Table of Contents

  • 1 Pretī Āfrikai
  • 2 Pirmie iespaidi Marokā
  • 3 Feza
  • 4 Uz tuksnesi
  • 5 Kāpās
  • 6 Genocīds un atvadas

The Leanpub 45-day 100% Happiness Guarantee

Within 45 days of purchase you can get a 100% refund on any Leanpub purchase, in two clicks.

See full terms...

Write and Publish on Leanpub

Authors, publishers and universities use Leanpub to publish amazing in-progress and completed books and courses, just like this one. You can use Leanpub to write, publish and sell your book or course as well! Leanpub is a powerful platform for serious authors, combining a simple, elegant writing and publishing workflow with a store focused on selling in-progress ebooks. Leanpub is a magical typewriter for authors: just write in plain text, and to publish your ebook, just click a button. It really is that easy.

Learn more about writing on Leanpub