Agile - Transformacje Wiktor Żołnowski 著 [Leanpub PDF/iPad/Kindle]
Agile - Transformacje
Agile - Transformacje
$5.00
Minimum
$9.99
Suggested
Agile - Transformacje

Ta książka jest w 75% kompletne

Ostatnia aktualizacja 2014-01-15

About the Book

Niniejsza książka jest opisem transformacji Agile, która właśnie trwa w firmie Sport4People Sp. z o.o., a konkretnie w zespole developerskim zajmującym się rozwojem portalu Futbolowo.pl.

Prezentuję tutaj problemy, które pojawiają się na drodze zespołu Futbolowo.pl ku Agile, oraz opisy tego jak sobie z nimi radzimy.

Transformacja w Futbolowo.pl i mój w niej udział ciągle trwają, dlatego też książka rozwija się wraz z rozwojem sytuacji. Czytelnik ma niepowtarzalną okazję wczuć się w klimat pracy coacha i mentora pomagającego organizacjom stać się Agile.

W książce zostały zawarte opisy tego jak przebiegał proces doradztwa i coachingu w zespole developerskim. Jeśli szukasz tutaj gotowych i uniwersalnych rozwiązań problemów, to możesz się zawieść - nie ma czegoś takiego jak uniwersalne rozwiązania. Wszystko zależy od kontekstu. W poniższej publikacji prezentuję kontekst produktu jakim jest Futbolowo.pl oraz rozwiązania problemów, z którymi się spotykamy.

Historie tej transformacji pisze samo życie...

About the Author

Wiktor Żołnowski
Wiktor Żołnowski

Wiktor Żołnowski - Trener Agile, Coach, Konsultant i Doradca. Współwłaściciel Code Sprinters. Autor bloga testowka.pl. Założyciel i pomysłodawca spotkań Bring Your Own Problem.

Pragmatyk, praktyk, profesjonalista. Software Craftsmen.

Po godzinach żeglarz i muzyk...

The Leanpub Unconditional, No Risk, 100% Happiness Guarantee

Within 45 days of purchase you can get a 100% refund on any Leanpub purchase, in two clicks. We process the refunds manually, so they may take a few days to show up. See full terms.

Write and Publish on Leanpub

Authors and publishers use Leanpub to publish amazing in-progress and completed ebooks, just like this one. You can use Leanpub to write, publish and sell your book as well! Leanpub is a powerful platform for serious authors, combining a simple, elegant writing and publishing workflow with a store focused on selling in-progress ebooks. Leanpub is a magical typewriter for authors: just write in plain text, and to publish your ebook, just click a button. It really is that easy.

Learn more about writing on Leanpub