Веб-розробка з Python та Django для Початківців
Веб-розробка з Python та Django для Початківців
$14.00
Minimum
$14.00
Suggested
Веб-розробка з Python та Django для Початківців

This book is 100% complete

Completed on 2016-10-16

About the Book

Що ви отримаєте та чого навчитесь?

Як писати сайт на Django фреймворку

Книга покроково проведе вас від правильних практик в написанні Python коду і аж до запуску готового, зробленого вами, вебсайту на кінцевому продакшин сервері. Весь посібник побудований на прикладі наближеного до реального проекту - вебсайт, з домашніми практичними завданнями у кінці кожної глави, лише практика! Ви освоїте основи веб-розробки на Django та зможете далі з легкістю продовжувати освоювати веб уже на вищих рівнях і навіть набути рівень Джуніора веб-програміста.

Розберетесь з основами веб-розробки

В процесі роботи над вашим першим веб-сайтом ви освоїте три основні кити будь-якої веб-розробки: HTMLCSS таJavascript. Посібник дасть вам необхідний мінімум та достатньо практики для створення веб сторінок.

Спробуєте бібліотеку Twitter Bootstrap

Для побудови веб-сторінок ми скористаємося бібліотекоюTwitter Bootstrap. Вона допоможе швидко створювати гарну картинку і уникнути винаходження велосипеда при роботі з найпоширенішими елементами веб-сторінки.

Навчитесь основ бібліотеки jQuery

Для створення динамічних елементів на нашій веб сторінці будемо використовувати не "голий" Javascript код, а скористаємося незамінною в наш час бібліотекою jQuery. Вона допоможе нам блискавично додавати динаміки до наших сторінок та бути впевненими, що наш код працюватиме у всіх популярних сучасних бравзерах.

Як користуватися Git репозиторієм

В наш час будь-яке кодування тісно пов'язане із репозиторієм коду. Це незамінний інструмент при роботі в команді з іншими програмістими. Тут ви можете ознайомитись з основами роботи з одним з найпопулярніших на сьогодні репозиторієм коду Git. А книга навчить правильно та своєчасно застосовувати усі набуті знання на практиці: при розробці, релізі та деплойменті. Також отримаєте коротеньку шпаргалку лише з найнеобхіднішими командами.

Правильно форматувати Python код

Ви навчитесь писати не просто працюючий код на мовіPython під Django, але й код, який буде правильно форматований, згідно узгоджених стилів коду. У майбутньому це полегшить життя вам та вашим колегам по роботі.

Встановлювати ваш сайт на кінцевий сервер

Книга дасть вам рецепт швидкого встановлення та запуску вашого сайту не лише на вашій розробницькій машині та середовищі, але навчить як найшвидше налаштувати та запустити робочий сайт на кінцевому живому сервері, де він буде доступний для цілого світу!

Більше

Детальніше про книгу тут: http://www.vitaliypodoba.com/books/django-for-beginners/

About the Author

Vitaliy Podoba
Віталій Подоба

CEO, SoftFormance.com

Python/Django веб-розробник.

Навчаю програмуванню початківців.

Автор блогу http://www.vitaliypodoba.com

The Leanpub 45-day 100% Happiness Guarantee

Within 45 days of purchase you can get a 100% refund on any Leanpub purchase, in two clicks.

See full terms...

Write and Publish on Leanpub

Authors and publishers use Leanpub to publish amazing in-progress and completed ebooks, just like this one. You can use Leanpub to write, publish and sell your book as well! Leanpub is a powerful platform for serious authors, combining a simple, elegant writing and publishing workflow with a store focused on selling in-progress ebooks. Leanpub is a magical typewriter for authors: just write in plain text, and to publish your ebook, just click a button. It really is that easy.

Learn more about writing on Leanpub