How to be a modern scientist (České Vydání)

How to be a modern scientist (České Vydání)

O knize

Podoba akademie se mění. Už nestačí pouze publikovat nebo být zapomenut. Nyní žijeme v éře, kdy Twitter, Github, Figshare a Alt Metrics jsou běžnou součástí vědecké práce. Zde nabízím obecné rady o tom, které nástroje používat, jak je používat a na co si dát pozor. Tato kniha je vhodná pro vědce všech stupňů, kteří chtějí držet krok s aktuálními technologickými trendy ovlivňujícími moderní vědecké kariéry. Kniha je částečně založena na oblíbených průvodcích autora, včetně průvodců pro

Kniha je pravděpodobně nejvhodnější pro studenty doktorského studia a postdoktorandy ve vědeckých oborech, ale může být zajímavá i pro ostatní, kteří chtějí adaptovat svůj vědecký proces k používání moderních nástrojů.

O autorovi: Jeff Leek je docentem biostatistiky na Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. Je spoluzakladatelem a spoluředitelem Specializace datové vědy na Johns Hopkins na Coursera, která zapsala přes 3 miliony aspirujících datových vědců. Jeho výzkum přispěl k našemu pochopení genetické základny vývoje mozku, poranění z tupého nárazu a rakoviny. Píše blog na Simply Statistics a můžete ho najít na Twitteru na @jtleek a @simplystats

Tato kniha je překladem do Čeština z How to be a modern scientist, která byla původně napsána v Angličtina.

O autorovi

Jeffrey Leek
Jeffrey Leek

Jeff is a professor of Biostatistics and Oncology at the Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health and co-director of the Johns Hopkins Data Science Lab. His group develops statistical methods, software, data resources, and data analyses that help people make sense of massive-scale genomic and biomedical data. As the co-director of the Johns Hopkins Data Science Lab he has helped to develop massive online open programs that have enrolled more than 8 million individuals and partnered with community-based non-profits to use data science education for economic and public health development. He is a Fellow of the American Statistical Association and Mortimer Spiegelman Award recipient.

Podporované dobročinné projekty

Data Carpentry

http://www.datacarpentry.org

Data Carpentry develops and teaches workshops on the fundamental data skills needed to conduct research. Our goal is to provide researchers high-quality, domain-specific training covering the full lifecycle of data-driven research.

From astronomy to molecular biology and digital text, our increasing capacity to collect data is changing research. It allows us to ask questions that previously could not have been answered, and it changes the impact that research has on society. Although petabytes of data are now available, most disciplines are struggling to translate this sea of data into knowledge. The missing step between data collection and research progress is a lack of training for scientists in crucial skills for effectively managing and analyzing large amounts of data. Data Carpentry addresses this gap by teaching researchers the fundamental data skills they need to conduct their research. Our goal is to provide researchers high-quality, domain-specific training covering the full lifecycle of data-driven research. We teach hands-on workshops in data organization, management, and analysis to increase data literacy and improve research efficiency and reproducibility.

Leanpub bez podmínek, žádné riziko, 100% záruka spokojenosti

Do 60 dní po nákupu můžete dostat 100% peněz zpět z každého nákupu na Leanpub, na dvě kliknutí.
Úplné znění podmínek

80% tantiém. Vyděláte 16 $ na knize za 20 $.

Platíme 80% tantiém. To není překlep: vyděláte 16 $ na prodeji za 20 $. Pokud prodáme 5000 nevrácených kopií vaší knihy nebo kurzu za 20 $, vyděláte 80 000 $.

(Ano, někteří autoři na Leanpubu již vydělali mnohem více.)

Autoři vydělalipřes 12 milionů dolarů psaním, publikováním a prodejem na Leanpub.

Dozvědět se více o psaní na Leanpub

Bezplatné aktualizace. Bez DRM.

Pokud si koupíte knihu na Leanpub, dostanete zdarma aktualizace po dobu, kdy autor knihu aktualizuje! Mnoho autorů používá Leanpub k publikaci svých knih v průběhu psaní. Všichni čtenáři dostávají zdarma aktualizace, bez ohledu na to, kdy si knihu koupili nebo kolik za ni zaplatili (včetně zdarma).

Většina knih na Leanpub je k dispozici ve formátu PDF (pro počítače), EPUB (pro telefony, tablety a Kindle). Formáty, ve kterých je kniha k dispozici, jsou zobrazeny v pravém horním rohu této stránky.

Nakonec, knihy na Leanpub nemají žádné nesmysly s DRM ochranou proti kopírování, takže je můžete snadno číst na jakémkoli podporovaném zařízení.

Dozvědět se více o formátech elektronických knih Leanpub a kde je číst

Napište a publikujte na Leanpub

Autoři a vydavatelé používají Leanpub k publikování úžasných průběžných a dokončených e-knih, stejně jako tento. Leanpub můžete použít k psaní, publikování a prodeji knihy také! Leanpub je silná platforma pro seriózní autory, která kombinuje jednoduchý, elegantní workflow pro psaní a publikování s obchodem zaměřeným na prodej e-knih. Leanpub je magický psací stroj pro autory: stačí napsat jednoduchý text a publikovat svůj e-kniha, stačí kliknout na tlačítko. Je to opravdu tak snadné.

Více informací o psaní na Leanpub