Enterprisecoding… by Fatih Boy [Leanpub PDF/iPad/Kindle]
Enterprisecoding, Unplugged
Enterprisecoding, Unplugged
Free!
En düşük
$1.99
Tavsiye Edilen
Enterprisecoding, Unplugged

Bu kitabın son güncelleme zamanı 2014-09-22.

Kitap Hakkında

Bu eKitap ile yazarın profesyonel iş hayatındaki tecrübelerini okurları ile çevrim dışı olarak da okunabilmesi amaçlanmaktadır. İçerik olarak eKitap, yazarın kişisel bloğu http://enterprisecoding.com üzerinden paylaştığı yazılarının derlemelerinden oluşmaktadır.

Yazarımızın güncel yazılarını kişisel bloğu üzerinden takip edebileceğiniz gibi düzenli olarak güncellenen bu eKitap sayesinde çevrim dışıda takip edebilmeniz mümkündür.

Yazar Hakkında

Fatih Boy
Fatih Boy

Visual Studio ve Geliştirme Teknolojileri konusunda Microsoft En Değerli Profesyoneli (MVP) ödülü sahibi ve bir  bilgisayar mühendisi olan Fatih Boy halen Ankara/Türkiye’de yaşamaktadır. C#, Java, Asp.Net, Php gibi farklı programlama dilleriyle ve Mysql, MsSql, Oracle veritabanlarıyla masaüstü uygulamaları, web teknolojiler, akıllı istemciler gibi pek çok farklı mimari üzerinde çalışmıştır.

Halen danışman olarak çalışmakta olan Fatih Boy HL7 (v2.x, v3), PACS (özellikle de DMWL) standartları ile WCF servisleri, ALM, DevOps süreçleri ve sistem mimarileri konularında uzmanlaşmıştır. İş hayatı boyunca yazılım uzmanı, yazılım mühendisi, takım lideri, yazılım proje müdürü, danışman gibi çok farklı pozisyonlarda görev almış olan Fatih Boy, bu görevlerinde ekip çalışması, sistem mimarileri, ALM süreçleri ve DevOps gibi çok farklı konular üzerinde çalışarak önemli deneyimler kazanarak uzmanlaşmıştır. Fatih Boy, iş yaşamı boyunca görev aldığı bir çok ulusal çapta ve binlerce istemciye 7/24 kesintisiz hizmet sunan projede geliştirme, mimari ve yönetim deneyimleri kazanmıştır.

Kendisi aynı zamanda, aralarında “Understandable Logical Design Specifications for HL7 CDA Interoperability” (MedInfo World Congree, 2007 Londra, İngiltere) ve “Simplifying HL7 v3 Message Implementation and Adaptation Using CDA” (9th International HL7 Interoperability Conference, IHIC 2008, Yunanistan) gibi yayınlarda yazar/yardımcı yazar olarak yer aldığı makaleleri bulunmaktadır.

Fatih Boy açık kaynak ruhuna inanmakta ve bloğu üzerinden paylaştığı makaleleriyle bilgi birikimi ve deneyimini yeni nesillere aktarmaktadır.

Leanpub Önkoşulsuz, Risksiz, %100 Mutluluk Garantilidir

Leanpub'tan yaptığınız alışverişlerde, 45 günlük sürede %100 iade garantisi mevcut, bunun için sadece iki tıklama yeterli. İade talepleri elden işlenmektedir, aktifleşmesi birkaç gün alabilir. Detaylar için (ingilizce) kullanım sözleşmesini okuyunuz.

Write and Publish on Leanpub

Authors and publishers use Leanpub to publish amazing in-progress and completed ebooks, just like this one. You can use Leanpub to write, publish and sell your book as well! Leanpub is a powerful platform for serious authors, combining a simple, elegant writing and publishing workflow with a store focused on selling in-progress ebooks. Leanpub is a magical typewriter for authors: just write in plain text, and to publish your ebook, just click a button. It really is that easy.

Learn more about writing on Leanpub