کتابخانه استاندارد C++
کتابخانه استاندارد C++
کتابخانه استاندارد C++

آخرین زمان به روزرسانی 2020-08-24

درباره کتاب

This book is a translation into فارسی of The C++ Standard Library which was originally written in English.

درباره پدیدآورندگان

Rainer Grimm
Rainer Grimm

From 1999 to 2016, I worked as a software consultant, software architect, team lead, and instructor. In my spare time, I like to write articles about C++, Python and Haskell, but I also happy to speak at conferences. Since 2016 I'm an independent trainer giving seminars on modern C++ and Python.

My books "C++ 11 für Programmierer ", "C++" and "C++ Standardbibliothek kurz & gut" for the "kurz & gut" series were published by Pearson and O'Reilly. They are available in German, English, and Korean. In summer 2018 I published a new book at Leanpub: "Concurrency with Modern C++". This book is also available in German: "Modernes C++: Concurrency meistern".

I'm the author of the two well-known blogs.

www.grimm-jaud.de/index.php/blog in German

www.ModernesCpp.com in English

Authors have earned$9,382,852writing, publishing and selling on Leanpub,
earning 80% royalties while saving up to 25 million pounds of CO2 and up to 46,000 trees.

کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی تالیف کتاب در لین‌پاب

ضمانت‌نامه‌ی 45 روزه‌ی جلب رضایت صد در صد لین‌پاب

در صورت خرید هر کدام از کتاب‌های لین‌پاب، تا 45 روز پس از خرید می‌توانید به طور 100% با دو کلیک پول خود را پس بگیرید.

مشاهده‌ی کامل شرایط خرید

به روزرسانی رایگان. با مجوز DRM رایگان

اگر کتابی از لین‌پاب خریداری کنید، مادامی که پدیدآورنده (پدیدآورندگان) کتاب آن را به روز کنند به طور رایگان از به روزرسانی کتاب بهره‌مند خواهید شد! بسیاری از نویسندگان با استفاده از لین‌پاب در حین تکمیل کتاب خود نیز آن را منتشر می‌کنند. همه‌ی خوانندگان صرفنظر از این که چه زمانی کتاب را خریداری کرده‌اند یا چقدر پرداخته‌اند (حتی کتاب‌های رایگان) به طور رایگان می‌توانند نسخه‌ی جدید و به روز شده‌ی کتاب را دریافت کنند.

بیشتر کتاب‌های لین‌پاب در قالب PDF (برای کامپیوتر)، EPUB (برای موبایل و تبلت) و MOBI (برای کیندل) موجود هستند. قالب‌های قابل استفاده‌ی کتاب در بخش بالا-راست این صفحه نشان داده شده است.

در نهایت بیان می‌شود که کتاب‌های لین‌پاب هیچ مجوز کپی رایت DRM ای ندارد، از این رو به راحتی می‌توانید آنها را هر جایی روی هر رسانه‌ای که این قالب‌ها را پشتیبانی می‌کند مطالعه کنید!

درباره‌ی قالب ایبوک‌های لین‌پاب و محلی که هر کدام را بهتر می‌توانید استفاده کنید بیشتر بدانید

تالیف و انتشار کتاب در لین‌پاب

می‌توانید با استفاده از لین‌پاب به سادگی کتاب و دوره‌ی الکترونیکی تالیف کرده و پس از تکمیل یا حتی در حین تالیف آنها را برای فروش منتشر کنید! لین‌پاب برای نویسندگانی که عزم جدی دارند سکوی قدرتمندی است و گردش کار تالیف و انتشار کتاب‌ها را با فروشگاه آن لاینی که کتاب را حتی در حین تالیف نیز برای فروش قابل عرضه می‌کند ترکیب می‌نماید. لین‌پاب ماشین تایپی جادویی برای نویسندگان است: محتوای کتاب را به صورت متن محض بنویسید. برای انتشار کتاب تنها کافی است یک دکمه را کلیک کنید. واقعا به همین سادگی است!

کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی تالیف کتاب در لین‌پاب